Przydział uczniów do sal w czasie próbnej matury z języka polskiego i matematykia

w1
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Białogłowska Żaneta 3Lh
2 Brzyska Paulina 3Lh
3 Cienka Paulina 3Lh
4 Czajkowska Aleksandra 3Lh
5 Czerwonka Mariola 3Lh
6 Demczyk Izabela 3Lh
7 Dobreńko Marta 3Lh
8 Gierczak Andżelika 3Lh
9 Goś Dominika 3Lh
10 Gral Weronika 3Lh

 

w2
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kruk Andżelika 3Lh
2 Krzywińska Adrianna 3Lh
3 Lorenc Mateusz 3Lh
4 Majcher Gabriela 3Lh
5 Materek Rafał 3Lh
6 Ochab Aleksandra 3Lh
7 Piskorz Paulina 3Lh
8 Pokrywka Emilia 3Lh
9 Potoczna Sylwia 3Lh
10 Rutkowska Ewa 3Lh
11 Skrzypek Izabela 3Lh
12 Sokół Mariola 3Lh
13 Stysiał Patrycja 3Lh
14 Superson Paulina 3Lh
15 Szpilka Patrycja 3Lh
16 Ślepecki Bartłomiej 3Lh
17 Tyl Justyna 3Lh
18 Warańska Sylwia 3Lh

 

w3
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Zagrobelny Paulina 3Lh
2 Zawada Anna 3Lh
3 Banach Przemysław 4Te
4 Bembenek Łukasz 4Te
5 Białowąs Paweł 4Te
6 Boryło Marcin 4Te
7 Dejnowiec Paweł 4Te
8 Gaweł Dawid 4Te
9 Kapłon Marcin 4Te
10 Kipczak Hubert 4Te
11 Kiwacki Damian 4Te
12 Kolasa Radosław 4Te
13 Kołodziej Paweł 4Te
14 Korecki Mateusz 4Te
15 Kornafel Bartłomiej 4Te

 

w15
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Gwóźdź Dagmara 3Lh
2 Horojdko Dagmara 3Lh
3 Jabłońska Klaudia 3Lh
4 Kasieczka Izabela 3Lh
5 Kasprzak Greta 3Lh
6 Kłak Julia 3Lh
7 Kocaj Mateusz 3Lh
8 Kochanowicz Paulina 3Lh
9 Kwasiżur Hubert 4Te
10 Lotycz Żaneta 4Te
11 Łąka Krzysztof 4Te
12 Zajezierski Rafał 4Te
13 Antoniów Damian 4Ti
14 Błajda Mateusz 4Ti
15 Brogowski Tomasz 4Ti
16 Burzański Jakub 4Ti
17 Hanula Jakub 4Ti
18 Kąfera Piotr 4Ti

 

w11
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Mikłasz Tomasz 4Te
2 Nykiel Kamil 4Te
3 Olejarz Radosław 4Te
4 Pilch Piotr 4Te
5 Potoczny Dawid 4Te
6 Romanów Adrian 4Te
7 Sidor Damian 4Te
8 Szpilka Andrzej 4Te
9 Tomków Łukasz 4Te
10 Turek Karol 4Te

 

w12
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kudyba Bogusław 4Ti
2 Kurecki Radosław 4Ti
3 Łaszkiewicz Sebastian 4Ti
4 Motyka Damian 4Ti
5 Niedziocha Konrad 4Ti
6 Nykiel Dariusz 4Ti
7 Olech Kamil 4Ti
8 Osatskyi Vladyslav 4Ti
9 Pokrywka Paweł 4Ti
10 Porczak Gabriel 4Ti
11 Procki Łukasz 4Ti
12 Przybylski Arkadiusz 4Ti
13 Rzepka Dominik 4Ti
14 Skrzypek Damian 4Ti
15 Skydan Yevgeniy 4Ti
16 Serafin Dawid 4Ti

 

w16
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Zakrzacki Adrian 4Ti
2 Bartłomowicz Dawid 4Tm
3 Broszko Jarosław 4Tm
4 Filar Maciej 4Tm
5 Florek Rafał 4Tm
6 Fudali Dawid 4Tm
7 Gilarski Daniel 4Tm
8 Gontarz Przemysław 4Tm
9 Husak Dawid 4Tm
10 Kasperski Wojciech 4Tm
11 Kierepka Jakub 4Tm
12 Kuraszyński Adrian 4Tm
13 Łobos Filip 4Tm
14 Maziarz Karol 4Tm
15 Mazur Karolina 4Tm

 

16
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Zub Mateusz 4Tm
2 Antoniów Artur 4Tp
3 Bąk Wojciech 4Tp
4 Będziński Tomasz 4Tp
5 Brzuchacz Monika 4Tp
6 Foryś Krystian 4Tp
7 Gałuszka Michał 4Tp
8 Giermański Przemysław 4Tp
9 Groszek Jakub 4Tp
10 Hałucha Paweł 4Tp
11 Jarosz Hubert 4Tp
12 Jaskólski Marcin 4Tp
13 Kielar Piotr 4Tp
14 Kipczak Mateusz 4Tp
15 Kokoszka Mateusz 4Tp
16 Kos Maciej 4Tp
17 Kowal Konrad 4Tp
18 Kucharski Norbert 4Tp

 

17
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kwaśniak Emanuela 4Tp
2 Maciałek Marzena 4Tp
3 Mazerant Kinga 4Tp
4 Mazur Adam 4Tp
5 Michałowski Kamil 4Tp
6 Pawełek Jakub 4Tp
7 Pawlak Krzysztof 4Tp
8 Podgórski Tadeusz 4Tp
9 Półtorak Jakub 4Tp
10 Siry Jarosław 4Tp
11 Siudak Radosław 4Tp
12 Stepaniak Andrzej 4Tp
13 Telega Łukasz 4Tp
14 Tomaszewski Krystian 4Tp
15 Wojdyło Kamil 4Tp
16 Wota Wojciech 4Tp
17 Zalot Michał 4Tp
18 Zielińska Aleksandra 4Tp

 

19
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kohyt Mateusz 4Ti
2 Sus Szymon 4Ti
3 Ścirko Mariusz 4Ti
4 Vasyliev Ivan 4Ti
5 Panek Eryk 4Tm
6 Pasemko Dawid 4Tm
7 Perżyło Ernest 4Tm
8 Płocica Sebastian 4Tm
9 Przytuła Sebastian 4Tm
10 Sawa Kamil 4Tm
11 Szałaj Sebastian 4Tm
12 Szymański Michał 4Tm
13 Wojtowicz Kamil 4Tm