9 stycznia godz. 9:00

w2
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kocaj Mateusz 3Lh
2 Kochanowicz Paulina 3Lh
3 Kruk Andżelika 3Lh
4 Lorenc Mateusz 3Lh
5 Materek Rafał 3Lh
6 Nykiel Kamil 3Lh
7 Ochab Aleksandra 3Lh
8 Olejarz Radosław 3Lh
9 Pilch Piotr 3Lh
10 Piskorz Paulina 3Lh
11 Pokrywka Emilia 3Lh
12 Białogłowska Żaneta 3Lh
13 Brzyska Paulina 3Lh
14 Czajkowska Aleksandra 3Lh
15 Czerwonka Mariola 3Lh
16 Demczyk Izabela 3Lh
17 Dobreńko Marta 3Lh
18 Gierczak Andżelika 3Lh

 

w11
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Kasieczka Izabela 3Lh
2 Kasprzak Greta 3Lh
3 Kłak Julia 3Lh
4 Sokół Mariola 3Lh
5 Stysiał Patrycja 3Lh
6 Superson Paulina 3Lh
7 Szpilka Patrycja 3Lh
8 Jabłońska Klaudia 3Lh
9 Tyl Justyna 3Lh
10 Zawada Anna 3Lh

 

w16
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Broszko Jarosław 4Tm
2 Filar Maciej 4Tm
3 Florek Rafał 4Tm
4 Fudali Dawid 4Tm
5 Gilarski Daniel 4Tm
6 Gontarz Przemysław 4Tm
7 Husak Dawid 4Tm
8 Kasperski Wojciech 4Tm
9 Błajda Mateusz 4Ti
10 Brogowski Tomasz 4Ti
11 Burzański Jakub 4Ti
12 Hanula Jakub 4Ti
13 Kąfera Piotr 4Ti
14 Kohyt Mateusz 4Ti
15 Kudyba Bogusław 4Ti
16 Kurecki Radosław 4Ti
17 Ślepecki Bartłomiej 3Lh

 

17
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Łaszkiewicz Sebastian 4Ti
2 Motyka Damian 4Ti
3 Niedziocha Konrad 4Ti
4 Nykiel Dariusz 4Ti
5 Olech Kamil 4Ti
6 Osatskyi Vladyslav 4Ti
7 Pokrywka Paweł 4Ti
8 Porczak Gabriel 4Ti
9 Procki Łukasz 4Ti
10 Przybylski Arkadiusz 4Ti
11 Rzepka Dominik 4Ti
12 Serafin Dawid 4Ti
13 Skrzypek Damian 4Ti
14 Skydan Yevgeniy 4Ti
15 Sus Szymon 4Ti
16 Ścirko Mariusz 4Ti
17 Vasyliev Ivan 4Ti
18 Zakrzacki Adrian 4Ti

 

16
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Bartłomowicz Dawid 4Tm
2 Kierepka Jakub 4Tm
3 Kuraszyński Adrian 4Tm
4 Łobos Filip 4Tm
5 Maziarz Karol 4Tm
6 Mazur Karolina 4Tm
7 Panek Eryk 4Tm
8 Pasemko Dawid 4Tm
9 Perżyło Ernest 4Tm
10 Płocica Sebastian 4Tm
11 Przytuła Sebastian 4Tm
12 Sawa Kamil 4Tm
13 Szałaj Sebastian 4Tm
14 Szymański Michał 4Tm
15 Wojtowicz Kamil 4Tm
16 Zub Mateusz 4Tm
17 Goś Dominika 3Lh
18 Gral Weronika 3Lh

10 stycznia (klasy 4Te i 4Tp

w3
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Bembenek Łukasz 4Te
2 Białowąs Paweł 4Te
3 Boryło Marcin 4Te
4 Dejnowiec Paweł 4Te
5 Gaweł Dawid 4Te
6 Kapłon Marcin 4Te
7 Kipczak Hubert 4Te
8 Kiwacki Damian 4Te
9 Kolasa Radosław 4Te
10 Kołodziej Paweł 4Te
11 Korecki Mateusz 4Te
12 Kornafel Bartłomiej 4Te
13 Kwasiżur Hubert 4Te
14 Lotycz Żaneta 4Te
15 Łąka Krzysztof 4Te
16 Mikłasz Tomasz 4Te

 

w2
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Potoczna Sylwia 4Te
2 Rutkowska Ewa 4Te
3 Sidor Damian 4Te
4 Skrzypek Izabela 4Te
5 Szpilka Andrzej 4Te
6 Tomków Łukasz 4Te
7 Turek Karol 4Te
8 Banach Przemysław 4Te
9 Zajezierski Rafał 4Te

 

w12
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Antoniów Artur 4Tp
2 Bąk Wojciech 4Tp
3 Będziński Tomasz 4Tp
4 Brzuchacz Monika 4Tp
5 Gałuszka Michał 4Tp
6 Giermański Przemysław 4Tp
7 Hałucha Paweł 4Tp
8 Jarosz Hubert 4Tp
9 Jaskólski Marcin 4Tp
10 Kielar Piotr 4Tp
11 Kipczak Mateusz 4Tp
12 Kokoszka Mateusz 4Tp
13 Kos Maciej 4Tp
14 Kucharski Norbert 4Tp
15 Kwaśniak Emanuela 4Tp
16 Maciałek Marzena 4Tp

 

w15
Lp Nazwisko Imię Klasa
1 Mazerant Kinga 4Tp
2 Mazur Adam 4Tp
3 Michałowski Kamil 4Tp
4 Pawełek Jakub 4Tp
5 Pawlak Krzysztof 4Tp
6 Podgórski Tadeusz 4Tp
7 Półtorak Jakub 4Tp
8 Siry Jarosław 4Tp
9 Siudak Radosław 4Tp
10 Stepaniak Andrzej 4Tp
11 Telega Łukasz 4Tp
12 Tomaszewski Krystian 4Tp
13 Wojdyło Kamil 4Tp
14 Wota Wojciech 4Tp
15 Zalot Michał 4Tp
16 Zielińska Aleksandra 4Tp