Harmonogram pracy nauczycieli

Nazwisko i imię Data Godzina Przedmiot Funkcja Sala
Baran Ireneusz  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 16
Baran Ireneusz  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 16
Bednarz Małgorzata  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 23
Benesz Monika  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 17
Bereza Jadwiga  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 22
Bereza Jadwiga  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 21
Bulińska Agnieszka  15 czerwca 9:00 Matematyka rozszerzona Przewodniczący 17
Bulińska Agnieszka  19 czerwca 9:00 Geografia Przewodniczący 21
Czerkas Krzysztof  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 21
Czerkas Krzysztof  15 czerwca 9:00 Matematyka rozszerzona Przewodniczący 21
Czerkas Krzysztof  19 czerwca 9:00 Geografia Przewodniczący 26
Czerkas Magdalena  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 23
Czerkas Magdalena  24 czerwca 9:00 Fizyka Przewodniczący 17
Czyż Joanna  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 16
Czyż Joanna  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący W16
Czyż Piotr  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 1
Czyż Piotr  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 25
Dębicki Robert  15 czerwca 9:00 Matematyka rozszerzona Przewodniczący 16
Dębicki Robert  17 czerwca 14:00 Informatyka Administrator pracowni 34
Drabik Piotr  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 22
Drabik Piotr  17 czerwca 14:00 Informatyka Administrator pracowni 35
Dziankowska Anna 16 czerwca 9:00 biologia  Delegacja ZSP
Folwarczny Andrzej  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący W4
Folwarczny Andrzej  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 17
Gilowski Mariusz 08 czerwca 9:00 język polski Delegacja ZBiO
Gilowski Mariusz 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZBiO
Górecki Adam  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 26
Guziewicz Grzegorz 09 czerwca 9:00 matematyka Delegacja ZSP
Hołowacz Marek  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 17
Hołowacz Marek  24 czerwca 9:00 Fizyka Przewodniczący 16
Hołówka Jadwiga  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący W4
Hołówka Jadwiga  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 19
Kaplita Marzena 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZBiO
Kaplita Marzena  15 czerwca 9:00 Matematyka rozszerzona Przewodniczący 1
Knap Krzysztof 08 czerwca 9:00 Język polski Delegacja ZSBiO
Kobyliński Leszek  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący W1
Kobyliński Leszek  17 czerwca 14:00 Informatyka Administrator pracowni 33
Korecki Damian 08 czerwca 14:00 język polski rozszerzony Delegacja ZBiO
Korecki Damian 09 czerwca 9:00 matematyka Delegacja ZBiO
Korecki Damian 10 czerwca 14:00 język angielski rozszerzony Delegacja ZBiO
Krasicka Danuta 22 czerwca 14:00 język włoski Delegacja ZSP
Krasicka Danuta  17 czerwca 14:00 Informatyka Przewodniczący 32
Kulnianin Zofia  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 1
Kutyła Wiesław 08 czerwca 9:00 język polski Delegacja ZSP
Kutyła Wiesław  15 czerwca 9:00 Matematyka rozszerzona Przewodniczący 22
Łyczakowska Dorota 08 czerwca 14:00 język polski rozszerzony Delegacja ZSP
Łyczakowska Dorota 24 czerwca 14:00 historia Delegacja ZSP
Maciałek-Budyńczuk Agata  09 czerwca 9:00 Matematyka Członek_1 W4
Nycz Bartosz 16 czerwca 9:00 biologia  Delegacja ZBiO
Okarmus Marek  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 23
Okarmus Marek  24 czerwca 14:00 Historia Przewodniczący 16
Orłowska Sylwia  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 21
Ożyło Andrzej 09 czerwca 9:00 matematyka Delegacja ZBiO
Ożyło Andrzej  17 czerwca 14:00 Informatyka Administrator pracowni 32
Pietruch Maria  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 19
Pietruch Maria  15 czerwca 9:00 matematyka rozszerzona Delegacja ZBiO
Pilek Beata 08 czerwca 9:00 język polski Delegacja ZBiO
Pilek Beata 25 czerwca 14:00 język hiszpański Delegacja ZSP
Poczekajło Agnieszka 10 czerwca 14:00 język angielski rozszerzony Delegacja ZSP
Poczekajło Agnieszka  17 czerwca 14:00 Informatyka Przewodniczący 35
Podobińska Agnieszka  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 23
Podobińska Agnieszka  17 czerwca 14:00 Informatyka Przewodniczący 33
Przystasz Piotr 09 czerwca 9:00 matematyka Delegacja ZBiO
Przystasz Piotr 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZBiO
Przystasz Piotr 19 czerwca 14:00 historia sztuki Delegacja ZSP
Pszon-Ziegelheim Anna  09 czerwca 9:00 Matematyka Przewodniczący 17
Puszkarz Janusz  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 16
Puszkarz Janusz  17 czerwca 14:00 Informatyka Przewodniczący 34
Skupień Mariusz  08 czerwca 14:00 Język polski Przewodniczący 16
Skupień Mariusz  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący W15
Szewczyk Wiesław 09 czerwca 9:00 matematyka Delegacja ZBiO
Szewczyk Wiesław 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZBiO
Telichowska Aleksandra  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 26
Telichowski Grzegorz 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZSP
Telichowski Grzegorz  08 czerwca 9:00 Język polski Członek_1 W4
Turoń Tomasz 08 czerwca 9:00 język polski Delegacja ZBiO
Turoń Tomasz 10 czerwca 9:00 język angielski Delegacja ZBiO
Turoń Tomasz 18 czerwca 9:00 język niemiecki Delegacja ZBiO
Turoń Tomasz 19 czerwca 9:00 geografia Delegacja ZBiO
Tutka Artur  10 czerwca 14:00 Język angielski rozszerzony Przewodniczący 19
Warecki Przemysław 16 czerwca 14:00 wiedza o społeczeństwie Delegacja ZBiO
Warecki Przemysław  24 czerwca 9:00 Fizyka Przewodniczący 21
Włoch Joanna  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 26
Włoch Joanna  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 21
Zając Anna  08 czerwca 9:00 Język polski Przewodniczący 22
Zając Anna  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący 22
Zarychta Joanna  10 czerwca 9:00 Język angielski Przewodniczący W12
Zarychta Joanna  22 czerwca 14:00 język włoski Przewodniczący 16
Nauczyciele delegowani do pracy w naszej szkole
Data Godzina Sala Przedmiot Nazwisko i imię
08 czerwca 9:00 1 Język polski Kisiel Tomasz 
08 czerwca 9:00 16 Język polski Czepiel Małgorzata 
08 czerwca 9:00 17 Język polski Hypta-Ryzner Ewa 
08 czerwca 9:00 21 Język polski Przytocka Dorota 
08 czerwca 9:00 22 Język polski Strach Paulina 
08 czerwca 9:00 23 Język polski Trysła Robert 
08 czerwca 9:00 26 Język polski Szczębara Sylwia 
08 czerwca 9:00 W4 Język polski Babiak Rafał 
08 czerwca 14:00 16 Język polski rozszerzony Tonia Marek 
09 czerwca 9:00 1 Matematyka Babiak Rafał 
09 czerwca 9:00 16 Matematyka Pyzik Danuta 
09 czerwca 9:00 17 Matematyka Rokoszyńska Edyta 
09 czerwca 9:00 19 Matematyka Kowalska Honorata 
09 czerwca 9:00 21 Matematyka Stec Małgorzata 
09 czerwca 9:00 22 Matematyka Wojdyła Anna 
09 czerwca 9:00 23 Matematyka Wielkiewicz Justyna 
09 czerwca 9:00 26 Matematyka Kałamarz-Kucz Anna 
09 czerwca 9:00 W4 Matematyka Nowak Klaudiusz 
10 czerwca 9:00 16 Język angielski Bartoszek Jerzy 
10 czerwca 9:00 17 Język angielski Hałajko Małgorzata 
10 czerwca 9:00 19 Język angielski Orzechowski Michał 
10 czerwca 9:00 21 Język angielski Wysocki Bartłomiej 
10 czerwca 9:00 22 Język angielski Kopystyńska Sylwia 
10 czerwca 9:00 23 Język angielski Stepanko Józef 
10 czerwca 9:00 25 Język angielski Kisiel Tomasz 
10 czerwca 9:00 26 Język angielski Sułkowski Maciej 
10 czerwca 9:00 W1 Język angielski Babiak Rafał 
10 czerwca 9:00 W12 Język angielski Chodur Monika 
10 czerwca 9:00 W15 Język angielski Szczębara Sylwia 
10 czerwca 9:00 W16 Język angielski Potuczko Tomasz 
10 czerwca 14:00 16 Język angielski rozszerzony Gałuszka Joanna 
10 czerwca 14:00 17 Język angielski rozszerzony Koniuch Janina 
10 czerwca 14:00 19 Język angielski rozszerzony Ledwos Dariusz 
10 czerwca 14:00 21 Język angielski rozszerzony Strach Paulina 
10 czerwca 14:00 22 Język angielski rozszerzony Nowak Klaudiusz 
10 czerwca 14:00 23 Język angielski rozszerzony Kowalska Honorata 
15 czerwca 9:00 1 Matematyka rozszerzona Szczębara Sylwia 
15 czerwca 9:00 16 Matematyka rozszerzona Mazurczak Maciej 
15 czerwca 9:00 17 Matematyka rozszerzona Rokoszyński Krzysztof 
15 czerwca 9:00 21 Matematyka rozszerzona Wojdyła Anna 
15 czerwca 9:00 22 Matematyka rozszerzona Nowak Jolanta 
17 czerwca 14:00 32 Informatyka Kondracka Barbara 
17 czerwca 14:00 33 Informatyka Pyzik Danuta 
17 czerwca 14:00 34 Informatyka Ledwos Dariusz 
17 czerwca 14:00 35 Informatyka Nowak Klaudiusz 
19 czerwca 9:00 21 Geografia Górska Karolina 
19 czerwca 9:00 26 Geografia Dziki Marzena 
22 czerwca 14:00 16 Język włoski Zaborowska Alicja
24 czerwca 9:00 16 Fizyka Gałuszka Joanna 
24 czerwca 9:00 17 Fizyka Czyż Marcin 
24 czerwca 9:00 21 Fizyka Stepanko Józef 
24 czerwca 14:00 16 Historia Bartnik Wojciech