Dyżury nauczycieli

8 czerwca godz. 8:00

  1. Na zewnątrz, przed szatnią
    1. Dziankowska Anna
    2. Gliniak Krystian
  2. Szatnia (+ Marcin)
    1. Dębicki Robert
    2. Bereza Jadwiga
  3. parter – przed biblioteką
    1. Hołowacz Marek
    2. Hołówka Jadwiga
  4. parter – przed salą gimnastyczną
    1. Kaplita Marzena
    2. Kobyliński Leszek
  5. I piętro schody
    1. Krasicka Danuta
    2. Kulnianin Zofia
  6. I piętro korytarz
    1. Maciałek-Budyńczuk Agata
    2. Nycz Bartłomiej
  7. II piętro schody
    1. Okarmus Marek
    2. Orłowska Sylwia
  8. II piętro korytarz
    1. Ożyło Andrzej
    2. Pietruch Maria
  9. Na zewnątrz przed budynkiem W – duże wejście
    1. Podobińska Agnieszka
    2. Przystasz Piotr
  10. Wewnątrz budynku W (+Marcin)
    1. Pszon-Ziegelheim Anna
    2. Puszkarz Janusz

8 czerwca godz. 13:30

  1. I piętro korytarz
    1. Różańska Dorota
    2. Warecki Przemysław

9 czerwca godz. 8:00

  1. Na zewnątrz, przed szatnią
    1. Zając Anna
    2. Zarychta Joanna
  2. Szatnia (+ Marcin)
    1. Telichowska Aleksandra
    2. Telichowski Grzegorz
  3. parter – przed biblioteką
    1. Ruman Anna
    2. Różańska Dorota
  4. parter – przed salą gimnastyczną
    1. Puszkarz Janusz
    2. Podobińska Agnieszka
  5. I piętro schody
    1. Poczekajło Agnieszka
    2. Pilek Beata
  6. I piętro korytarz
    1. Okarmus Marek
    2. Nycz Bartłomiej
  7. II piętro schody
    1. Łyczakowska Dorota
    2. Kutyła Wiesław
  8. II piętro korytarz
    1. Krasicka Danuta
    2. Kobyliński Leszek
  9. Na zewnątrz przed budynkiem W – duże wejście
    1. Knap Krzysztof
    2. Kaplita Marzena
  10. Wewnątrz budynku W (+Marcin)
    1. Hołowacz Marek
    2. Gliniak Krystian


10 czerwca godz. 8:00
język angielski

  1. Na zewnątrz, przed szatnią
    1. Dziankowska A
  2. Szatnia (+ Marcin)
    1. Czerkas Krzysztof
  3. parter – przed biblioteką
    1. Czerkas Magdalena
  4. parter – przed salą gimnastyczną
    1. Gliniak Krystian
  5. I piętro schody
    1. Krasicka Danuta
  6. I piętro korytarz
    1. Kulnianin Zofia
  7. 2 piętro schody
    1. Maciałek-Budyńczuk Agata
  8. II piętro korytarz
    1. Orłowska Sylwia
  9. Na zewnątrz przed budynkiem W – duże wejście
    1. Ożyło Andrzej
    2. Pietruch Maria
  10. Wewnątrz budynku W (+Marcin)
    1. Pszon-Ziegelheim Anna
  11. Na zewnątrz przed budynkiem W – małe wejście (język obcy)
    1. Różańska Dorota
    2. Ruman Anna
  12. Na zewnątrz przed budynkiem W – duże wejście (język obcy)
    1. Warecki Przemysław
    2. Pilek Beata
  13. Korytarz w budynku W
    1. Ruszel Maciej

10 czerwca godz. 13:00
język angielski

  1. Na zewnątrz, przed szatnią
    1. Dębicki Robert
  2. Szatnia (+ Marcin)
    1. Benesz Monika
  3. parter – przed biblioteką
    1. Bednarz Małgorzata
  4. parter – przed salą gimnastyczną
    1. Górecki Adam
  5. I piętro schody
    1. Knap Krzysztof
  6. I piętro korytarz
    1. Kutyła Wiesław
  7. II piętro schody
    1. Łyczakowska Dorota
  8. II piętro korytarz

 Nycz Bartosz