Deklaracje maturalne

Deklaracje maturalne należy wypełnić korzystając ze strony Deklaracje (kliknij)
Należy wypełnić wzór Deklaracja 1a

Formularze deklaracji w pliku PDF pobrane ze strony WWW można wypełnić, a następnie wypełnione zapisać za pomocą programu Acrobat Reader XI (wersja 11 –  link do programu). Proszę nie stosować innych programów oraz nie pisać dużymi literami!!!

Wypełniony plik pdf oraz wydrukowane na jednej kartce (wydruk dwustronny!) i podpisane deklaracje proszę oddać przewodniczącemu klasy. Wydruki dwustronne oraz z innego programu nie będą przyjmowane.

Uczniowie z lat ubiegłych oddają bezpośrednio do mnie.

Sposób wypełnienia deklaracji pokazany jest na filmie poniżej (Filmik jest z matury 2020, ale wypełnienie deklaracji nie uległo zmianie)

 

 

Kod szkoły: 180401-0231C

Numery uczniów:

1 Bartnik Dominik
2 Dejnowiec Michał
3 Drostek Daniel
4 Duran Arkadiusz
5 Dzierża Marek
6 Gral Piotr
7 Kaczmarczyk Kacper
8 Kłak Przemysław
9 Knap Michał
10 Koper Sebastian
11 Krupa Barbara
12 Kudyba Łukasz
13 Łanda Kamil
14 Łuc Łukasz
15 Maśkiewicz Eryk
16 Matusz Konrad
17 Misiąg Hubert
18 Myszkowska Maja
19 Olech Justyna
20 Pędziński Michał
21 Rokosz Szymon
22 Sawicki Jakub
23 Skowron Arkadiusz
24 Solarski Maciej
25 Strenczak Maciej
26 Świętoniowska Kamila
27 Warzocha Jakub
28 Wywrót Łukasz

1 Bachmat Karol
2 Biela Michał
3 Broszko Jakub
4 Chmielowski Dominik
5 Chmura Kacper
6 Dziedzic Kamil
7 Golisz Kornel
8 Gołębiowski Michał
9 Greń Piotr
10 Kłak Arkadiusz
11 Kmiotek Mateusz
12 Korzenicki Maciej
13 Kosiński Jakub
14 Kot Karol
15 Kozdrowicki Mateusz
16 Krzyczkowski Dominik
17 Łacina Michał
18 Magoń Sylwester
19 Majcher Piotr
20 Makowiecki Dominik
21 Marek Marcin
22 Markowski Jakub
23 Marszałek Adrian
24 Michalski Paweł
25 Nowogrodzki Karol
26 Rudiuk Ivan
27 Sobiecki Kacper
28 Sokół Damian
29 Szymczycha Marcin
30 Tutka Marcelin
31 Wolański Mateusz
32 Zięba Krzysztof

1 Bielecki Jakub
2 Blok Jakub
3 Brazhnyk Arsenii
4 Brzyski Adrian
5 Chmura Arkadiusz
6 Ciurko Marek
7 Ciurko Jan
8 Czarny Kamil
9 Fortuna Damian
10 Grenda Adrian
11 Grzebiennik Adrian
12 Hendzel Dawid
13 Horojdko Jakub
14 Horojdko Przemysław
15 Jarosz Radosław
16 Jarosz Kornel
17 Jędrzejko Łukasz
18 Kędzior Mateusz
19 Knap Jakub
20 Konrad Mikołaj
21 Kubrak Patryk
22 Kubrak Kacper
23 Lewandowski Krzysztof
24 Maga Sebastian
25 Majewski Maksymilian
26 Mederer Kamil
27 Mokrzyński Eryk
28 Oczkowski Adrian
29 Pich Szymon
30 Piechowski Michał
31 Ramotowski Jakub
32 Rydzik Tomasz
33 Skrzypek Kamil
34 Skupień Kamila
35 Stefański Witold
36 Szady Jakub
37 Wilewski Miłosz
38 Wywrot Arkadiusz
39 Zembroń Hubert

1 Bachaj Maksymilian
2 Bar Norbert
3 Bednarczyk Adrian
4 Bernacki Piotr
5 Bochno Hubert
6 Buzhovych Bohdan
7 Cyło Sebastian
8 Czereba Jakub
9 Czyż Damian
10 Draus Natan
11 Hawryłko Adrian
12 Huk Patryk
13 Jabłecki Patryk
14 Jackowski Jakub
15 Januszkiewicz Kacper
16 Jasiewicz Kamil
17 Jenczalik Jakub
18 Jędrzejko Szymon
19 Kaliński Jakub
20 Kazub Jakub
21 Małysz Jakub
22 Pik Przemysław
23 Próchnicki Kamil
24 Rabczak Patryk
25 Rogus Łukasz
26 Sumara Sebastian
27 Szczurek Kamil
28 Wasieczko Jakub

Proszę wpisać 1